НОВІК, ПРИВАТНА НВФ

Контакти

Юридична адреса
65059, ВУЛ. ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, БУД.58-Б, КВ.54, М. ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Кочергіна Олена Ігорівна
Код ЄДРПОУ25948875
Дата реєстрації16.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВІК, ПРИВАТНА НВФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВІК, ПРИВАТНА НВФ» присвоєно код 25948875.

Керівником підприємства «НОВІК, ПРИВАТНА НВФ» є Кочергіна Олена Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВІК, ПРИВАТНА НВФ» — ВУЛ. ЛЮСТДОРФСЬКА ДОРОГА, БУД.58-Б, КВ.54, М. ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВІК, ПРИВАТНА НВФ»
Поділіться інформацією в соцмережах