РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
34153, Рівненська обл., Дубровицький р-н, с. Осова, вул. Незалежності, 3
Керівник
Руднік В’ячеслав Олександрович
Код ЄДРПОУ25949745
Дата реєстрації18.05.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25949745.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ» є Руднік В’ячеслав Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ» — Рівненська обл., Дубровицький р-н, с. Осова, вул. Незалежності, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИКІВ С. ОСОВА ДУБРОВИЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах