КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"

Контакти

Юридична адреса
09200, Київська обл., Кагарлицький р-н, м. Кагарлик, вул. Незалежності, 22, оф. 210
Телефони
Керівник
Савченко Олег Іванович
Код ЄДРПОУ25950671
Дата реєстрації05.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» присвоєно код 25950671.

Керівником підприємства «КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» є Савченко Олег Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ "БАТЬКІВЩИНА"» — Київська обл., Кагарлицький р-н, м. Кагарлик, вул. Незалежності, 22, оф. 210.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАГАРЛИЦЬКА РАЙОННА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ”БАТЬКІВЩИНА”»
Поділіться інформацією в соцмережах