РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
09200, Київська обл., Кагарлицький р-н, м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1
Телефони
Керівник
Ружанський Віктор Антонович
Код ЄДРПОУ25950990
Дата реєстрації02.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25950990.

Керівником підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ружанський Віктор Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Київська обл., Кагарлицький р-н, м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ КАГАРЛИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах