БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО

Контакти

Юридична адреса
78400, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Купчинського, 3, к. 3
Телефони
Керівник
Гой Євгенія Іванівна
Код ЄДРПОУ25951771
Дата реєстрації27.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО» присвоєно код 25951771.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО» є Гой Євгенія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО» — Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, м. Надвірна, вул. Купчинського, 3, к. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ.АКАДЕМІКА БОГДАНА СУШИНСЬКОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах