РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
84400, Донецька обл., м. Лиман, вул. Хвойна, 43
Телефони
Керівник
Чернецька Наталія Віталіївна
Код ЄДРПОУ25953592
Дата реєстрації05.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25953592.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Чернецька Наталія Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "СЛОВО ЖИТТЯ" МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., м. Лиман, вул. Хвойна, 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”СЛОВО ЖИТТЯ” МІСТА ЛИМАН ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах