ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

Контакти

Юридична адреса
86300, Донецька обл., м. Хрестівка, вул. Дзержинського, 3, к. 13
Керівник
Ковальова Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ25954485
Дата реєстрації20.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ» присвоєно код 25954485.

Керівником підприємства «ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ» є Ковальова Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ» — Донецька обл., м. Хрестівка, вул. Дзержинського, 3, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗІРКА, ТОВАРИСТВО СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах