БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
55104, Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Первомайська, 5
Телефони
Керівник
Рольян Людмила Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25955817
Дата реєстрації26.01.2001
Дата оновлення03.02.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25955817.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Рольян Людмила Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Миколаївська обл., Кривоозерський р-н, смт. Криве Озеро, вул. Первомайська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ, БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах