ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО

Контакти

Юридична адреса
57400, Миколаївська обл., Березанський р-н, смт. Березанка, вул. Степова, 18б
Керівник
Чапчай Ігор Анатолійович
Код ЄДРПОУ25955881
Дата реєстрації29.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО» присвоєно код 25955881.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО» є Чапчай Ігор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО» — Миколаївська обл., Березанський р-н, смт. Березанка, вул. Степова, 18б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ БЕРЕЗАНСЬКОГО РАЙОНУ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах