ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Жуковського, 4а
Керівник
Данчук Олена Степанівна
Код ЄДРПОУ25957437
Дата реєстрації19.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25957437.

Керівником підприємства «ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» є Данчук Олена Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ» — м. Дніпро, вул. Жуковського, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛЯ, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДОПОМОГИ В МЕДИКО-СОЦІАЛЬНІЙ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах