"ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО"

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, просп. Гагаріна, 33
Телефони
Керівник
Кірічек Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25957584
Дата реєстрації19.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО"» присвоєно код 25957584.

Керівником підприємства «"ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО"» є Кірічек Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО"» — м. Дніпро, просп. Гагаріна, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ЦЕНТР МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА - УКРАЇНСЬКЕ БЮРО”»
Поділіться інформацією в соцмережах