ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
03110, м. Київ, пл. Солом’янська, 2
Телефони
Керівник
Тронько Петро Тимофійович
Код ЄДРПОУ25958566
Дата реєстрації23.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25958566.

Керівником підприємства «ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Тронько Петро Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, пл. Солом’янська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРКІВСЬКЕ ЗЕМЛЯЦТВО, МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах