МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
01054, м. Київ, вул. ДМИТРІВСЬКА, б. 18/24
Телефони
Керівник
Зар Роман Д.
Код ЄДРПОУ25958744
Дата реєстрації23.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО» присвоєно код 25958744.

Керівником підприємства «МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО» є Зар Роман Д., згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО» — м. Київ, вул. ДМИТРІВСЬКА, б. 18/24.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖНАРОДНА ФЕДЕРАЦІЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ВОДІЇВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах