РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ"

Контакти

Юридична адреса
04050, м. Київ, вул. Тургенівська, 79, к. 5
Телефони
Керівник
Галіс Ганна Вікторівна
Код ЄДРПОУ25958916
Дата реєстрації24.06.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ"» присвоєно код 25958916.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ"» є Галіс Ганна Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ"» — м. Київ, вул. Тургенівська, 79, к. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах