ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК"

Контакти

Юридична адреса
02002, ВУЛ. М. РАСКОВОЇ, БУД. 23, КІМ. 1119, М.КИЇВ, УКРАЇНА
Телефони
Керівник
Погорілий Валерій Валентинович
Код ЄДРПОУ25958951
Дата реєстрації23.06.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК"» присвоєно код 25958951.

Керівником підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК"» є Погорілий Валерій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК"» — ВУЛ. М. РАСКОВОЇ, БУД. 23, КІМ. 1119, М.КИЇВ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ВІЛЬНИЙ РОЗВИТОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах