РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
03055, м. Київ, просп. Перемоги, 15
Керівник
Гуцол Михайло Васильович
Код ЄДРПОУ25959235
Дата реєстрації20.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» присвоєно код 25959235.

Керівником підприємства «РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» є Гуцол Михайло Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ» — м. Київ, просп. Перемоги, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙДУГА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОГІЧНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах