ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА

Контакти

Юридична адреса
01010, м. Київ, вул. Московська, 7
Керівник
Скопенко Анатолій Юхимович
Код ЄДРПОУ25960729
Дата реєстрації17.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА» присвоєно код 25960729.

Керівником підприємства «ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА» є Скопенко Анатолій Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА» — м. Київ, вул. Московська, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛО УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА СПРИЯННЯ ВІДТВОРЕННЮ ЖИТЛА»
Поділіться інформацією в соцмережах