ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
32400, Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, м. Дунаївці, вул. Жлоби, 2
Телефони
Керівник
Грабовський Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ25961290
Дата реєстрації14.11.1997
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25961290.

Керівником підприємства «ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Грабовський Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, м. Дунаївці, вул. Жлоби, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДУНАЄВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах