ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25
Телефони
Керівник
Коваль Валерій Дмитрович
Код ЄДРПОУ25962823
Дата реєстрації15.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ» присвоєно код 25962823.

Керівником підприємства «ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ» є Коваль Валерій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ» — м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРБОТА, МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах