ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ

Контакти

Юридична адреса
93400, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 7а, к. 64
Телефони
Керівник
Козаков Костянтин Олександрович
Код ЄДРПОУ25963567
Дата реєстрації19.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ» присвоєно код 25963567.

Керівником підприємства «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ» є Козаков Костянтин Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ» — Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 7а, к. 64.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ФОНДУ ДОПОМОГИ ХВОРИМ З НАСЛІДКАМИ ТРАВМ ТА ЗАХВОРЮВАНЬ»
Поділіться інформацією в соцмережах