ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
93000, Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Леніна, 51, к. 188
Телефони
Керівник
Фоменко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25963886
Дата реєстрації03.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ» присвоєно код 25963886.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ» є Фоменко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ» — Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Леніна, 51, к. 188.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ПОЛІАТЛОНУ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах