САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО

Контакти

Юридична адреса
65063, м. Одеса, вул. Сегедська, 6, к. 110
Телефони
Керівник
Татаріна Валентина Савівна
Код ЄДРПОУ25964472
Дата реєстрації30.06.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО» присвоєно код 25964472.

Керівником підприємства «САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО» є Татаріна Валентина Савівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО» — м. Одеса, вул. Сегедська, 6, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САМООХОРОННА АВТОСТОЯНКА НА ВУЛ. МАРШАЛА ГОВОРОВА, 2, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах