ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Луначарського, 46а, к. 6
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кочканян Олена Миколаївна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ25966241
Дата реєстрації16.03.2001
Дата оновлення24.05.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25966241.

Керівником підприємства «ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Кочканян Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА» — м. Кропивницький, вул. Луначарського, 46а, к. 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАНС, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах