ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ "АГРОМАШ"

Контакти

Юридична адреса
28000, Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Нагорна, 106
Керівник
Логвінов Борис Іванович
Код ЄДРПОУ25966583
Дата реєстрації17.08.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ ”АГРОМАШ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ "АГРОМАШ"» присвоєно код 25966583.

Керівником підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ "АГРОМАШ"» є Логвінов Борис Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ "АГРОМАШ"» — Кіровоградська обл., м. Олександрія, вул. Нагорна, 106.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЛЕКСАНДРІЙСЬКЕ МІСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ”ПАЙОВИКИ ЗАВОДУ ”АГРОМАШ”»
Поділіться інформацією в соцмережах