ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ

Контакти

Юридична адреса
27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Приморська, 2, к. 16
Телефони
Керівник
Мішук Оксана Володимирівна
Код ЄДРПОУ25966761
Дата реєстрації18.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ» присвоєно код 25966761.

Керівником підприємства «ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ» є Мішук Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ» — Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Приморська, 2, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРМОНІЯ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДИТЯЧИЙ КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ЕСТЕТИКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах