ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО"

Контакти

Юридична адреса
83021, Донецька обл., місто Донецьк, Київський район, АЕРОПОРТ
Телефони
Керівник
Банковський Віктор Руфінович
Код ЄДРПОУ25967186
Дата реєстрації10.08.2000
Дата оновлення26.02.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО"» присвоєно код 25967186.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО"» є Банковський Віктор Руфінович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО"» — Донецька обл., місто Донецьк, Київський район, АЕРОПОРТ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКА ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”АВІАКОМПАНІЯ ДОНБАСАЕРО”»
Поділіться інформацією в соцмережах