АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО

Контакти

Юридична адреса
84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 70
Телефони
Керівник
Пономарьова Олена Миколаївна
Код ЄДРПОУ25967200
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО» присвоєно код 25967200.

Керівником підприємства «АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО» є Пономарьова Олена Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна, 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГЕНЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПАРТНЕРСТВА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах