РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА

Контакти

Юридична адреса
69065, м. Запоріжжя, вул. Весніна, 17а
Керівник
Добровольський Валерій Олександрович
Код ЄДРПОУ25969133
Дата реєстрації24.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА» присвоєно код 25969133.

Керівником підприємства «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА» є Добровольський Валерій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА» — м. Запоріжжя, вул. Весніна, 17а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЗАЦЬКИЙ ПОЛК ІМ. ІВАНА СІРКА»
Поділіться інформацією в соцмережах