АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО

Контакти

Юридична адреса
72453, Запорізька обл., Приазовський р-н, с. Чкалове, вул. Вишнева, 87
Телефони
Керівник
Тиховод Анатолій Миколайович
Код ЄДРПОУ25970633
Дата реєстрації20.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» присвоєно код 25970633.

Керівником підприємства «АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» є Тиховод Анатолій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО» — Запорізька обл., Приазовський р-н, с. Чкалове, вул. Вишнева, 87.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРАРНИЙ СОЮЗ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах