ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)

Контакти

Юридична адреса
69037, м. Запоріжжя, просп. Соборний, 214
Телефони
Керівник
Фурсіна Людмила Василівна
Код ЄДРПОУ25970998
Дата реєстрації29.09.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)» присвоєно код 25970998.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)» є Фурсіна Людмила Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)» — м. Запоріжжя, просп. Соборний, 214.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (ОДНОПОЛЧАН)»
Поділіться інформацією в соцмережах