ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
Дніпропетровська обл., м. Тернівка, вул. Маяковського, 29
Телефони
Керівник
Дмитрук Степан Якимович
Код ЄДРПОУ25972678
Дата реєстрації10.03.1999
Дата оновлення25.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25972678.

Керівником підприємства «ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» є Дмитрук Степан Якимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» — Дніпропетровська обл., м. Тернівка, вул. Маяковського, 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕРНІВСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах