ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР "БУДЬМО РАЗОМ"

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Набережна Леніна, 10а, к. 10
Керівник
Кириленко Яна Олексіївна
Код ЄДРПОУ25972744
Дата реєстрації19.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР ”БУДЬМО РАЗОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР "БУДЬМО РАЗОМ"» присвоєно код 25972744.

Керівником підприємства «ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР "БУДЬМО РАЗОМ"» є Кириленко Яна Олексіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР "БУДЬМО РАЗОМ"» — м. Дніпро, вул. Набережна Леніна, 10а, к. 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДИТЯЧА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ЕСТРАДНИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР ”БУДЬМО РАЗОМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах