СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

Контакти

Юридична адреса
51900, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, просп. Стуса, 10/12, к. 9
Телефони
Керівник
Алхімченков Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25972916
Дата реєстрації14.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ» присвоєно код 25972916.

Керівником підприємства «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ» є Алхімченков Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, просп. Стуса, 10/12, к. 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА, ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах