ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ

Контакти

Юридична адреса
50026, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, просп. Південний, 11, к. 18
Телефони
Керівник
Рязанова Людмила Семенівна
Код ЄДРПОУ25973169
Дата реєстрації27.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» присвоєно код 25973169.

Керівником підприємства «ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» є Рязанова Людмила Семенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, просп. Південний, 11, к. 18.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІРА, КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах