ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "ПРАВОСЛАВІЄ"

Контакти

Юридична адреса
49051, м. Дніпро, просп. Газети Правда, 42, к. 17
Керівник
Осада Людмила Миколаївна
Код ЄДРПОУ25973347
Дата реєстрації21.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ”ПРАВОСЛАВІЄ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "ПРАВОСЛАВІЄ"» присвоєно код 25973347.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "ПРАВОСЛАВІЄ"» є Осада Людмила Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ "ПРАВОСЛАВІЄ"» — м. Дніпро, просп. Газети Правда, 42, к. 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”АСОЦІАЦІЯ ”ПРАВОСЛАВІЄ”»
Поділіться інформацією в соцмережах