"СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"

Контакти

Юридична адреса
51900, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Желєзняка, 17а
Керівник
Загорулько Марина Леонідівна
Код ЄДРПОУ25973560
Дата реєстрації25.05.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» присвоєно код 25973560.

Керівником підприємства «"СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» є Загорулько Марина Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ"» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Желєзняка, 17а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”СВЯТО-ПОКРОВСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР КРИВОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ”»
Поділіться інформацією в соцмережах