ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
51400, Дніпропетровська обл., м. Павлоград, ЛЕНІНА, б. 95
Керівник
Дугін Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ25973726
Дата реєстрації05.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» присвоєно код 25973726.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» є Дугін Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» — Дніпропетровська обл., м. Павлоград, ЛЕНІНА, б. 95.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДДІЛ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах