ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА

Контакти

Юридична адреса
29000, м. Хмельницький, вул. Франка, 34, к. 15
Телефони
Керівник
Кримчак Антоніна Валеріївна
Код ЄДРПОУ26431192
Дата реєстрації26.09.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» присвоєно код 26431192.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» є Кримчак Антоніна Валеріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА» — м. Хмельницький, вул. Франка, 34, к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА І ДИТИНСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах