ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ

Контакти

Юридична адреса
79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 24а
Телефони
Керівник
Борден Іан Фредерік
Код ЄДРПОУ26454371
Дата реєстрації14.12.2012
Дата оновлення28.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ» присвоєно код 26454371.

Керівником підприємства «ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ» є Борден Іан Фредерік, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ» — м. Львів, вул. Володимира Великого, 24а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІЛІЯ ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ ”МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД” У МІСТІ ЛЬВІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах