ДІМ ЛІПНИНИ, ВИРОБНИЦТВО ЛІПНИНИ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ ТА ФАСАДУ

Контакти

Адреса
81135, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Кільцева дорога

Продукція, послуги

Фото — ДІМ ЛІПНИНИ, ВИРОБНИЦТВО ЛІПНИНИ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ ТА ФАСАДУ ТМ «ДІМ ЛІПНИНИ» – виробник декоративної ліпнини для оздоблення інтер’єру та фасаду.

Виготовлення гіпсової ліпнини для інтер’єру та декор з пінопласту для фасаду будівель.

Пропонуємо широкий асортимент продукції, доступні ціни, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Інформація про компанію

Художня майстерня «ДІМ ЛІПНИНИ» - виробник декорів з пінопласту для оздоблення фасаду, гіпсової ліпнини для оздоблення інтер’єрів, літер та інших декоративних пінопластових виробів для декорування урочистих подій, торгівельних залів. Асортимент гіпсової ліпнини представлено карнизами, фризами, розетками, колонами, пілястрами, кронштейнами, скульптурою різних за стильовим спрямуванням. Декор для фасаду виготовляється з пінопласту ПСБ-С 35 щільності та покривається захисним акриловим покриттям.

Оздобити фасад ліпниною – це найкраща можливість надати Вашій оселі особливого вигляду та характеру господарів.

Пінопластові вироби є особливо актуальними на сьогоднішній день, коли популярним є утеплення фасадів пінопластом чи мінеральною ватою, а звідси – необхідність щоб ліпнина була легкою.

Ліпнина з гіпсу чи пінопласту – універсальний матеріал для оформлення інтер’єрів та фасадів. Крім цього, це простий та швидкий шлях до створення класичного образу вашої оселі. Ліпні елементи змінять вигляд удь-якого простору, надавши йому стилю та вишуканості. Використання в дизайні інтер’єру виробів з натурального гіпсу завжди свідчить про добрий смак господаря будинку. Найголовніше – підібрати декор так, щоб він відповідав загальному настрою приміщення та Вашим вподобанням. Ми завжди радо надамо консультації з приводу вибору ліпнини, стилю декору, монтажу.

У нас Ви можете придбати ліпнину зі складу готових виробів або замовити її виготовлення за індивідуальним проектом.

Філії та представництва

м. Львів, вул. Стрийська, 45
тел.: (067) 90-90-854

Ключові слова

фасадний декор львів, оздоблення фасаду, пінопласт крихта, гіпсова ліпнина, вироби з пінопласту, гіпсовий декор, гіпсова ліпнина на стелі, зовнішня обробка будинку, букви з пінопласту, ліпнина з гіпсу ціна, фігурна порізка пінопласту львів, ліпнина з пінопласту, вироби з гіпсу, декор з пінопласту львів, декор з гіпсу, скульптури з гіпсу, елементи декору, розетка, фриз, барельєф, фасад, скульптура, кронштейн, колона, пілястри, підвіконня, орнамент, інтер’єр, карниз, обрамлення, руст, фільонка, кронштейни, внутрішнє оздоблення, декор з пінопласту, ліпнина з гіпсу, гіпсові елементи декору, багет з пінопласту

Про компанію

Код ЄДРПОУ2870016414
Рік заснування
2006
Дата реєстрації01.03.2008
Дата оновлення02.12.2019

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 14:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІМ ЛІПНИНИ, ВИРОБНИЦТВО ЛІПНИНИ ДЛЯ ІНТЕР’ЄРУ ТА ФАСАДУ»
Поділіться інформацією в соцмережах