EVERBEST, ШКОЛА ІНТЕНСИВНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Юридична адреса
79005, м. Львів, вул. Франка, 52
Фактична адреса
79005, м. Львів, вул. Франка, 52, пов. 2
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — EVERBEST, ШКОЛА ІНТЕНСИВНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ Мовна школа ”EverBest” пропонує інтенсивне вивчення англійської мови у групах та індивідуально від початкового до найвищих рівнів.

Форми навчання:
- базовий курс для початківців;
- базовий курс для слухачів з елементарним рівнем знань;
- інтенсивний курс для учнів старших класів;
- курс для слухачів середнього та високого рівня;
- розмовний інтенсив для слухачів середнього рівня;
- розмовний та бізнес-курс;
- розмовний курс для бізнес спілкування;
- дистанційне навчання;
- індивідуальне та корпоративне навчання;
- літній інтенсив.

Запрошуємо тебе на SpeakingClub! Кожної суботи ми пропонуємо тобі відвідати наші розмовні курси. Ми обіцяємо масу нових знань, позитивні емоції та дружню атмосферу.

Рекламна інформація

Інтенсивні курси якісно, швидко та доступно відкриють перед Вами можливості спілкуватись англійською! Ніколи не вивчали цю мову? Вчили давно у школі або університеті, але тепер потрібно говорити англійською для роботи? Або вже знаєте багато правил, але хочете вільно спілкуватись, не замислюючись? Ми маємо рішення для кожного.

Тривалість та методи навчання дозволять Вам економити не тільки свій час, але й гроші. Ефективні методи запам’ятовування слів та 80% розмовної практики на кожному занятті.

ЧОМУ САМЕ МИ?!
- система навчання є інтенсивною (2-5 місяців). Один базовий курс охоплює всю грамматику та лексику (слова) необхідні для вільного спілкування на повсякденні теми;
- заняття проходять насичено, жваво та цікаво з використанням аудіо та відео матеріалів та достатньою кількістю розмовної практики. Саме така форма проведення занять допомагає запам’ятовувати матеріал значно легше та створює позитивну атмосферу на уроці;
- в навчальному посібнику викладений весь курс граматики. Теми подаються коротко та зрозуміло українською, що допомагає слухачеві сформувати чітку систему. Слова розділені по темах. Кожне слово має транскрипцію та переклад;
- на диску, який входить в навчальний безкоштовний комплект, є комп’ютерна програма. За допомогою неї ви можете значно легше запам’ятати слова, форми неправильних дієслів, а також відпрацювати граматику та правильне написання слів.

Навчання складається з основного (де вивчається лексика та граматика) та розмовного курсу, який є обов’язковою складовою в нашій школі. Це дає можливість всім нашим студентам досягти розмовного рівня. Під час розмовного курсу є можливість прослуховувати та переглядати аудіо та відео матеріали.

Кількість слухачів у групах від 4 до 7 осіб.

Повний курс навчання: 4-5 місяців.

По закінченню курсів видається Сертифікат. Навчальний посібник та диск Ви отримуєте в подарунок.

Англійська мова з EverBest – це Ваш шлях до успіху!

Ключові слова

школа англійської мови львів, курси англійської мови, курси розмовної англійської мови, індивідуальні курси англійської мови, англійська для дорослих, найкращі курси англійської мови, школа іноземних мов, курси іноземних мов львів, мовні курси ціни, центр іноземних мов у львові, як вивчити англійську мову за місяць, підготовка до зно з англійської, курси розмовної англійської, вивчити іноземну мову, записатись на курси англійської, репетитор з англійської, як вивчити англійську мову за рік

Про компанію

Код ЄДРПОУ2906521568
Дата реєстрації01.09.2018
Дата оновлення15.09.2020

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:30
Вівторок:
10:00 — 18:30
Середа:
10:00 — 18:30
Четвер:
10:00 — 18:30
П'ятниця:
10:00 — 18:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Юридична адреса
79005, м. Львів, вул. Франка, 52
Фактична адреса
79005, м. Львів, вул. Франка, 52, пов. 2
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «EVERBEST, ШКОЛА ІНТЕНСИВНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах