ПРОДАЖ КАВОМАТІВ

Юридична назваІЗІВЕНДІНГ, ТОВ
Адреса
04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 69

Продукція, послуги

Фото — ПРОДАЖ КАВОМАТІВ Широкий вибір кавомашин, суперавтоматів, кавових і торгових автоматів, кави та інгредієнтів для вендингу за найнижчими цінами на ринку України.

В асортименті:
- кавові автомати Rheavendors, Jetinno, Saeco, Bianchi, Necta;
- торгові автомати Rheavendors і Saeco;
- кавовімашини суперавтомати Rheavendors, Jetinno, Saeco, Bianchi;
- платіжні системи: безготівкові термінали, купюроприймачі, монетоприймачі.
- зернова кава Mokate і сублімована кава;
- сухі вершки, шоколад, капучино Mokate, Ristora, ICS;
- запчастини Rheavendors, Saeco, МК, HDVM;
- росхідники (стаканчики, мішалки);
- деталювання Rheavendors, Saeco (Вендинг);
- сервісний ремонт Rheavendors, Jetinno, Saeco, Bianchi, Necta.
Доставка по Україні Новою Поштою та Делівері.

Інформація про компанію

Компанія «EasyVending» була заснована, як торгова і сервісна компанія, основними напрямками діяльності якої стали дистрибуція кави, інгредієнтів і витратних матеріалів для вендингу, продаж і технічне обслуговування торгових автоматів, а також комплектуючих до них.

За роки роботи компанія «EasyVending» створила динамічно розвивається мережа кавових автоматів, тому всі нюанси вендингового бізнесу знайомі нам не з чуток. Саме це допомагає «EasyVending» зрозуміти та задовольнити всі потреби, як початківців, так і досвідчених вендорів.

Каталог пропонованих товарів виконаний у зручному форматі інтернет-магазину, що дозволяє попередньо вивчити представлені товари, а також здійснити замовлення в будь-який час, навіть коли менеджери недоступні. Ціни, інформація та фотографії в каталозі завжди актуальні й відповідають товарам: ви отримаєте саме те, що замовляли та саме за тією ціною, яка була на момент замовлення.

Ціни на товари встановлені в гривнях, що дозволяє вам при співпраці з нами не залежати від коливань курсу валют, а також його інтерпретації постачальниками.

Компанія «EasyVending» не встановлює обмежень за обсягом стартового або щомісячного замовлення, не вимагаємо процедури реєстрації та вступних внесків. Для того, щоб почати працювати з «EasyVending» потрібно просто набрати номер.

Одного разу здійснивши замовлення, ви стаєте нашим клієнтом, а значить, отримуєте всебічну підтримку з нашого боку, яка включає в себе, наприклад, безкоштовні консультації наших інженерів.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Easyvending
Стандарти якостіНаявність сертифікатів якості

Ключові слова

кавові автомати, кавові машини, кава в зернах, інгредієнти для вендингу, mokate, ristora, satro, venda, ics, продаж кавових автоматів, куплю інгредієнти для кавових автоматів, кавоварка замовити, вендінг, кава в зернах, стакани пластикові паперові, запчастини до кавоматів, ambassador, biancaffe, caffe poli, caffe vero, covim, horeca, ics, julius meinl, karoma, lavazza, musetti, nero aroma, ristora, saeco vending, satro, venda, автомат для приготування кави, автомат для продажу, автомат кавовий, автомати для продажу кави, суперавтомати, кавокуточки, кавоточки, кавові куточки

Про компанію

Код ЄДРПОУ2938900972
Керівник
Куренков Дмитро — директор
Рік заснування
2009
Дата реєстрації22.03.2014
Дата оновлення18.04.2024

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Юридична назваІЗІВЕНДІНГ, ТОВ
Адреса
04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 69
E-mail
Відгуки про компанію «ПРОДАЖ КАВОМАТІВ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах