KARASHETSKYY ARCHITECTS, БЮРО АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ

Адреса
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
Телефоны

Продукція, послуги

Фото — KARASHETSKYY ARCHITECTS, БЮРО АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ – надаємо весь спектр послуг з архітектурного проектування будівель різноманітного функціонального призначення, забезпечуємо розроблення суміжних інженерних розділів проекту та кошторису. Виконуємо весь цикл проектування від концепції до робочої документації.

МЕНЕДЖМЕНТ ПРОЕКТІВ - забезпечуємо процес керівництва проекту та координації між усіма учасниками процесу на всіх етапах проектування та будівництва.

АРХІТЕКТУРНИЙ КОНСАЛТИНГ - надаємо послуги з аналітики інвестиційних проектів будівництва, ділянок під будівництво, консультування щодо будівництва та реконструкції.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ – виконуємо проекти інтер’єрів комерційних та житлових приміщень. Наш проект починається від концепції розпланування і закінчується розробленням найдрібніших деталей, які будуть наповнювати майбутній інтер’єр.

ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕНЬ надаємо послуги з комплексного розроблення фірмового стилю та інтер’єру.

Рекламна інформація

Бюро архітектури та дизайну KARASHETSKYY Architects надає послуги в сфері архітектурного проектування та дизайну інтер’єрів, а також менеджменту проектів.
Ми розробляємо архітектурні проекти будинків, котеджів, проекти багатоквартирних житлових будинків, будівель громадського та комерційного призначення. Виконуємо повний цикл проектування від передпроектного аналізу до робочої документації з усіма необхідними інженерними розділами проекту.
В сфері дизайну інтер’єрів виконуємо проекти дизайну квартир, котеджів, громадських та комерційних приміщень, дизайну інтер’єрів закладів харчування.
Окрім проектування бюро надає послуги з менеджменту проектів, в який також входить контроль за ходом виконання робіт, замовлення та доставка матеріалів, комплектація об’єкту «під ключ», тому в нашому портфоліо є не лише візуалізації дизайну, але і фотографії реалізованих проектів.

Ключові слова

дизайн інтер’єру, проект офісу, дизайн офісу, дизайн ресторану, дизайн кафе, проектування будинків, дизайн будинку, архітектурне бюро, архітектурний проект, архітектурне проектування, , дизайн студія, послуги архітектора, проекти котеджів, проектування будівель, менеджмент проектів, архітектор у львові, архітектурне бюро, архітекторські послуги, дизайн громадських приміщень, дизайнер інтер’єрів, дизайн квартири, дизайн комерційних приміщень, дизайн котеджів, дизайн інтер’єрів закладів харчування, кошторис будівництва, послуги з архітектурного проектування будівель, послуги дизайну інтер’єрів, проекти багатоквартирних житлових будинків

Про компанію

Код ЄДРПОУ2966409851
Дата реєстрації03.09.2015
Дата оновлення18.09.2020
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Адреса
79041, м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «KARASHETSKYY ARCHITECTS, БЮРО АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах