СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”

Контакти

Юридична адреса
16000, Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Щорса, 39
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Бойко Володимир Васильович
Бухгалтер
Галаган Микола Миколайович
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ30041088
Дата реєстрації27.08.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”» присвоєно код 30041088.

Керівником підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”» є Бойко Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”» — Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Щорса, 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №9, ДОЧП ВАТ ”НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА ПЕРЕСУВНА МЕХАНІЗОВАНА КОЛОНА №86”»
Поділіться інформацією в соцмережах