ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”

Контакти

Юридична адреса
07800, Київська обл., Бородянський р-н, смт. Бородянка, вул. Леніна, 224
Телефони
Керівник
Дяченко Роман Вікторович
Бухгалтер
Вдовенко Надія Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30050815
Дата реєстрації21.09.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”» присвоєно код 30050815.

Керівником підприємства «ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”» є Дяченко Роман Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”» — Київська обл., Бородянський р-н, смт. Бородянка, вул. Леніна, 224.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВТП ”ІНТЕРСПОРТ” ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”СИСТЕМА”»
Поділіться інформацією в соцмережах