ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ

Адреса
03117, м. Київ, просп. Перемоги, 65

Продукція, послуги

Послуги для вас:
- автострахування;
- захист майна;
- захист здоров’я;
- туристичне страхування.

Послуги для працівників:
- захист співробітників;
- захист майна;
- захист транспорту.

Рекламна інформація

Кожна людина хоче відчувати впевненість у завтрішньому дні, жити у стабільності, відчувати гарантований захист і підтримку у скрутних ситуаціях. Забезпечити такий захист може страхова групи ”ТАС”.

На сьогоднішній день СГ ”ТАС” є одним з лідерів українського страхового ринку. Значний досвід роботи, глибоке знання страхової справи, серйозні гарантії, забезпечені високою капіталізацією, широка всеукраїнська філіальна мережа дозволяють надавати страхові послуги високої якості, удосконалювати традиційні види страхування і створювати нові страхові продукти, що відповідають потребам сьогоднішнього дня.

Своїм споживачам пропонуємо більше 80 страхових продуктів за різними видами добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт - юридична або фізична особа - може застрахувати свої ризики як в комплексі, так і окремо.

Ми співпрацюємо з банками, автосалонами, АЗС, СТО, аптеками, медичними закладами, туристичними компаніями, перестраховиками.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30115243
Дата реєстрації19.10.1998
Дата оновлення11.03.2021
Керівник
Царук Павло Вікторович — голова правління
Бухгалтер
Куликова Ірина Олександрівна
Рік заснування
1998
Кількість співробітників973 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ» присвоєно код 30115243.

Керівником підприємства «ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ» є Царук Павло Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ» — м. Київ, просп. Перемоги, 65.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ» офіційний сайт: https://sgtas.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
03117, м. Київ, просп. Перемоги, 65
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ПРАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах