ТАНІТ, ТОВ

Юридична адреса
04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, 2а
Фактична адреса
04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 62, оф. 20
Телефоны

Продукція, послуги

Стратегічне управління бізнесом / Стратегічні дослідження ринків / Розробка стратегії розвитку бізнесу і реалізації проекту / Розробка бізнес-планів і техніко-економічних обгрунтувань / Стратегічний аудит і бенчмаркингові дослідження / Інвестиційний консалтинг / Оцінка ефективності інвестиційних проектів / Операції злиття і поглинання / Побудова фінансово-економічних моделей бізнесу / Пошук ефективних власників та інвесторів / Реструктуризація підприємств / Створення управляючих компаній / Антикризовий менеджмент / Приватизація / Корпоративне управління / Операції з цінними паперами

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ30309432
Дата реєстрації20.10.2008
Дата оновлення01.05.2020
Керівник
Криволап Костянтин Олегович
Бухгалтер
Захарченко Ольга Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАНІТ, ТОВ» присвоєно код 30309432.

Керівником підприємства «ТАНІТ, ТОВ» є Криволап Костянтин Олегович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАНІТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Костянтинівська, 2а.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ТАНІТ, ТОВ» офіційний сайт: http://www.astarta.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Юридична адреса
04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, 2а
Фактична адреса
04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 62, оф. 20
Телефони
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАНІТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах