СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП

Контакти

Юридична адреса
54042, м. Миколаїв, вул. Паркова, 28а, к. 58
Телефони
Керівник
Шейко Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ30564958
Дата реєстрації15.12.2006
Дата оновлення03.03.2015

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП» присвоєно код 30564958.

Керівником підприємства «СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП» є Шейко Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП» — м. Миколаїв, вул. Паркова, 28а, к. 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛІДАРНІСТЬ-АВТО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах