УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
65000, м. Одеса, вул. Базарна, 60
Телефони
Керівник
Лютіков Дмитро В’ячеславович
Код ЄДРПОУ30565815
Дата реєстрації21.08.1999
Дата оновлення14.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ» присвоєно код 30565815.

Керівником підприємства «УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ» є Лютіков Дмитро В’ячеславович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ» — м. Одеса, вул. Базарна, 60.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКР. КЕЛЛІ ГРЕЙНС КОРПОРЕЙШН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах