ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕР-САПЛАЙ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
65005, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ВУЛИЦЯ ДАЛЬНИЦЬКА, б. 50/2
Керівник
Іванов Борис Євгенійович
Код ЄДРПОУ30565988
Дата реєстрації22.09.1999
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”ІНТЕР-САПЛАЙ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕР-САПЛАЙ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 30565988.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕР-САПЛАЙ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Іванов Борис Євгенійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО "ІНТЕР-САПЛАЙ" У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н., ВУЛИЦЯ ДАЛЬНИЦЬКА, б. 50/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”ІНТЕР-САПЛАЙ” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах